Arma Coop Corps Official

Server Information
Address 148.251.77.254:2303
Hostname ArmaCoopCorps.pl
Status Checked 4 minutes ago
Players 0 / 64
Location Poland
Version 2.16.151618
Platform Linux
Map Altis
Website http://armacoopcorps.pl/
Registered by Doman
Registered since October 28th, 2015 07:08 PM EST
Last update March 8th, 2022 02:18 AM EST
Tag(s) Dedicated
Statistics
Uptime
Vote(s) 0
Rank 56
Score 3
Favorited 0
Discussion(s) 0

About This Server

Kim jesteśmy?
Arma Coop Corps to społeczność ludzi zrzeszająca graczy zainteresowanych symulowaniem rzeczywistego pola bitwy za pośrednictwem gier z serii ArmA. Arma Coop Corps jest grupą półotwartą, to znaczy, że każda nowa osoba musi przejść proces rekrutacji, który wiąże się ze szkoleniem podstawowym. Po dołączeniu nie ma jednak przymusu regularnej obecności i każdy z graczy ma możliwość uczestnictwa z dowolną częstotliwością.

Skąd się wzięliśmy?
Arma Coop Corps, początkowo ArmA 2 CooP, powstało jako inicjatywa kilkunastu osób, które chciały mieć serwer na którym mogłyby grać. Pomysł wytworzenia niezależnego tworu, spowodował konflikt pomiędzy jego fundatorami a administracją grupy, w obrębie której społeczność rosła. Około 2008 roku nastąpił rozłam i przez 2 lata Arma Coop Corps / A2C działało pod skrzydłami największego ówcześnie polskiego serwisu o grach z serii ArmA. Następnie w 2010 roku, w związku z szybkim rozwojem i potrzebą niezależności oraz posiadania własnej tożsamości grupy, Arma Coop Corps / A2C usamodzielniło się i zaczęło działać w obecnej formie. W późniejszym okresie między innymi w związku z premierą trzeciej odsłony gry z serii ArmA – podjęto decyzję o nadaniu nowej nazwy – Arma Coop Corps.

Co nas łączy?
Graczy Arma Coop Corps łączy chęć wspólnej gry na serwerze i oddawania klimatu rzeczywistych walk. Odbywa się to poprzez naśladowanie wszelkich procedur, taktyk i zachowań, które wykorzystywane są w rzeczywistości i mogą być skutecznie zastosowane w ArmA 3.

Co oferujemy?
Rozgrywki prowadzone w duchu symulacji i z oddaniem realiów pola walki.
Codzienne rozgrywki po godzinie 20.00, w których uczestniczy kilkudziesięciu graczy. Rozgrywki organizowane są spontanicznie i pojawia się na nich każdy, kto ma czas i ochotę. Misje codzienne są podstawą życia społeczności i realizowane są z pełną dyscypliną symulacji.
Kilka razy w miesiącu organizowane są duże operacje wraz z planowaniem operacyjnym i zapisami. Ilość graczy biorących w nich udział jest kilkukrotnie większa niż w rozgrywkach codziennych.
Możliwość wzięcia udziału w szkoleniach Master Class, które pozwalają graczom szkolić swoje umiejętności specjalistyczne.
W skład Master Class wchodzą:
Saper/Inżynier – obsługa ładunków wybuchowych,
Medyk,
Snajper,
RTO (Obsługa radia i komunikacji),
JTAC, (Joint Terminal Attack Controller)
Artylerzysta,
Grenadier,
Operator AT/AA ( przeciwpancerny / przeciwlotniczy ),
itp.
​Możliwość dołączenia do regimentów specjalistycznych, szkolących i zrzeszających różne klasy specjalistów:
Regiment piechoty – podgrupa zajmująca się podnoszeniem umiejętności taktycznych, technicznych i bojowych zainteresowanych, a także zaawansowanym szkoleniem piechoty w szerokim zakresie.
GOST (Grupa operacyjno-szturmowa) – funkcjonowanie grupy polega na prowadzeniu działań operacyjno – szturmowych związanych z wykonywaniem zadań specjalnych w misjach .
Regiment pancerny – grupa zajmująca się podnoszeniem sprawności bojowej i taktycznej członków, opracowywaniem procedur operacyjnych oraz tworzeniem, planowaniem i realizacją zadań/misji na serwerze z wykorzystaniem pojazdów opancerzonych.
Sekcja Lotnictwa Taktycznego – grupa zajmująca się podnoszeniem umiejętności pilotów śmigłowców transportowych, MEDEVAC, rozpoznawczych i bojowych, a także samolotów.
Bazę poradników odnośnie różnych kwestii związanych z ArmA.
Członkostwo w szybko rozwijającej się społeczności zainteresowanej militariami i ogólnie pojętą wojskowością.
Serwer Teamspeak 3, na którym możesz porozmawiać z innymi członkami Arma Coop Corps poza rozgrywkami i nawiązać nowe znajomości.
Czego oczekujemy?
Dojrzałości i poszanowania wobec cudzej pracy. Nikt w społeczności nie dostaje finansowej rekompensaty za swój wkład, a zarówno dowódcy, twórcy misji, instruktorzy, Kontrybutorzy, Oficerowie i administracja poświęcają czas i pieniądze na to, aby Arma Coop Corps istniało.
Wszystkie kwestie administracyjne i większość finansowych spoczywa na barkach Sztabu i to oni ustalają zasady.
Dopóki jesteś osobą, która przychodzi do ACC korzystać z pracy innych, nie masz prawa mieć do czegokolwiek pretensji. Dostajesz coś za darmo i oczekujemy, że to uszanujesz.

Server Video